Перехідник BRUM P003
з micro USB на Type-C

Оригінальний перехідник від всесвітньо відомого виробника BRUM призначений для з’єднання коннектора USB-C з Micro USB.
Він дозволить вам синхронізуватися і передавати дані між пристроями з роз’ємами USB 3.1 Type-C і Micro USB, а також проводити зарядку смартфона від ноутбука.

Міні дизайн

Адаптер має мініатюрні розміри (21.8 мм х 11.4 мм х 5.5 мм) і мінімальна вага (5 грам), що робить його максимально зручним для використання і транспортування. Його буде легко носити з собою всюди, він не буде займати багато місця.

Высокая функциональность

Підключивши перехідник до потрібних пристроїв, ви зможете швидко і безпечно скинути фотографії, відео, фільми, текстові документи або зарядити свій смартфон / планшет.

Немає необхідності використовувати драйвера перед початком експлуатації перехідника. Приєднавши його в необхідні роз’єми, ви зможете відразу ж користуватися ним.

Роз’єм Type C – симетричний, а це значить, що його можна підключати будь-якою стороною. Ця особливість суттєво спрощує використання перехідника, оскільки при кожному використанні Ви більше не будете дивитися, яким боком потрібно під’єднати перехідник до пристрою. Також симетричність зменшує шанс поломки роз’єму.