Дротяні навушники BRUM

Дротяні навушники BRUM

якість перевірена часом
  Огляд модельного ряду
View Product
Bluetooth навушники BRUM

Bluetooth навушники BRUM

Кришталева чистота звучання
  Огляд модельного ряду
View Product

Зростання популярності такого аксесуара, як навушники, обумовлений стрімким розвитком ринку високих технологій і різноманітності представлених портативних пристроїв.

Використання навушників дуже зручно для персонального прослуховування звукової інформації, що відтворюється за телефону, планшета, комп’ютера і т.д.

В інтернет-магазині brum.ua представлені високоякісні навушники різних конфігурацій і призначень, які можна підібрати виходячи з ваших уподобань і бажаної спрямованості використання.

Вакуумні навушники BRUM

  • завдяки малій вазі ідеально підходять для повсякденного використання і здатні забезпечити прекрасну звукоізоляцію, придушивши зовнішні шуми.

Накладні навушники відрізняються порівняно великими розмірами і забезпечують максимальний контакт з вушної раковиною, а кріплення за допомогою вертикальної або потиличної дужки, забезпечує незрівняний комфорт у використанні.

Комп’ютерні навушники володіють особливою практичністю і високими якісними показниками, а поворотний мікрофон забезпечує максимальну чутність при здійсненні дзвінків.

Навушники володіють неперевершеною якістю звучання, високу потужність, мінімальним рівнем спотворення і високою чутливістю, яка забезпечує чудову гучність під час прослуховування.

Сумісність, практично з усіма мобільними і стаціонарними пристроями, забезпечується завдяки підключенню через стандартний роз’єм mini-Jack (3.5 мм), а комплектація додатковими перехідниками, розширює можливості підключення.

Оригінальний дизайн і актуальні колірні рішення представлених навушників BRUM, здатні доповнити будь-який сучасний образ.