Перехідник BRUM P002
з micro USB на Lightning

Адаптер microUSB to Lightning дозволяє підключати iPhone, iPad або iPod з роз’ємом Lightning до кабелів і зарядних пристроїв Micro USB для підзарядки і синхронізації пристроїв.

Ультракомпактний адаптер microUSB to Lightning має міцну конструкцію

Адаптер має мініатюрні розміри (21.8 мм х 11.4 мм х 5.5 мм) і мінімальна вага (5 грам), що робить його максимально зручним для використання і транспортування. Його буде легко носити з собою всюди, він не буде займати багато місця.

Висока функціональність

Адаптер microUSB to Lightning дозволяє синхронізувати дані комп’ютера і пристрої, виробляє заряд батареї за допомогою USB-кабелю

Тепер можна на своїх улюблених пристроях мати всю потрібну інформацію, відео, картинки які раніше не могли ніяк перемістити. І не обов’язково купувати акаунти в Apple Store, адже за допомогою даного аксесуара можна зберігати все безпосередньо на пристрої.

Кабелі, перехідники та розгалужувачі підключаються дуже просто

Для цього необхідно вставити адаптер в гаджет і приєднати до нього кабель USB. А якщо виникають питання або проблеми в підключенні, можна буде прочитати детальну інструкцію, що йде в комплекті з даними аксесуаром.

Додатково до всього вищесказаного, ще однією перевагою можна вважати те, що за допомогою адаптера microUSB to Lightning можна одночасно копіювати потрібну інформацію на пристрій і заряджати батарею, що дозволить заощадити час.