FM-трансмітер BRUM BM-G9

  • Світлодіодний LED дисплей
  • Hands free дзвінки
  • Діапазон частот: 87.5 ~ 108 МГц
  • Перемикання в режим гучного зв’язку при прийомі дзвінка
  • Підтримка: MP3 / WMA / APE / FLAV / WAV
  • Вихідний порт: подвійний порт USB

Підтримка USB-флешок

Можна слухати музику USB-флешки (не входить в комплектацію) з USB-роз’єму на 1 ампер, який призначений як для зарядки, так і для передачі даних.

Якщо ви підключите всі відразу, то в трансмітер передбачена логічна схема пріоритетного підключення пристроїв. Самим першорядним вважається Bluetooth, потім йде USB-флешка.

Швидка зарядка 3.4А

Трансмітер оснащений USB-портами для швидкої зарядки інших пристроїв, тому ви можете відтворювати музику з мобільного і одночасно заряджати його. Щоб скористатися всіма цими перевагами, необхідно всього лише вставити пристрій в прикурювач автомобіля і зробити кілька простих налаштувань.

Пристрій має 2 USB-порту, один з яких забезпечує швидку зарядку ваших гаджетів струмом до 3.4А, другий заряджає струмом до 1А і зчитує музичні файли з USB накопичувача.

Просте з’єднання з приймачем

Для того, щоб підключитися по засобом радіохвиль, необхідно знайти на вашому авто-приймачі таку частоту, яка не використовується жодної радіостанцією.

Після цього встановити її на радіоприймачі і, якщо є така можливість, запам’ятати її в якості встановленого або обраного каналу. Потім таку ж частоту встановлюємо на FM-трансмітер, акуратно помістивши його в гніздо прикурювача.

Установка частоти займає кілька секунд, просто покрутіть маленьке коліщатко з зеленою слухавкою і дивіться за синіми цифрами на дисплеї, зіставляючи частоти на приймачі і трансмітер. Як тільки ви знайдете на трансмітер ту ж хвилю, що вибрали на приймачі – пристрій готовий. Це означає, що все, що ви будете “робити” на трансмітер, ви будете чути в Аудиоколонка вашого автомобіля.

Функція HandFree

FM-трансмітер BRUM BM-G9 підключається через Bluetooth до смартфону, а це вже цілий новий світ. Це дає можливість слухати музику і не тільки з пам’яті смартфона, але і з Інтернету, але головне – це можливість використовувати динаміки вашого авто в якості гучного зв’язку в системі HandFree, тобто розмовляти по телефону, не беручи трубку в руки. Це можливо завдяки присутності мікрофона, який дозволяє розмовляти по телефону за кермом, використовуючи трансмітер як Bluetooth-гарнітуру. Ви не пропустите жодного телефонного дзвінка, музика буде автоматично припинятися, коли ви будете отримувати виклики.