FM-модулятор BRUM BM-M1

  • Світлодіодний LED дисплей
  • Підтримка карт пам’яті: MicroSD
  • Діапазон частот: 87.5 ~ 108 МГц
  • Подвійний порт USB
  • Hands Free (вільні руки)
  • Живлення від прикурювача в машині (DC 12V)

Для прослуховування музики можна користуватися не тільки смартфоном.

Можна слухати музику з microSD-карти пам’яті (не входить в комплектацію), для якої в пристрої передбачений слот. Також можна підключити USB-флешку (не входить в комплектацію) в USB-роз’єм на 1 ампер, який призначений як для зарядки, так і для передачі даних.

Если ви підключіте всі відразу, то в трансмітер передбача логічна схема пріорітетного Підключення прістроїв. Самим першоряднім вважається Bluetooth, потім идет USB-флешка, а потім карта microSD.

Якщо вам набридла музика, наприклад, з карти пам’яті, вам досить натиснути і трохи утримати кнопку “вперед”, і трансмітер змінить “пластинку” на наступний варіант на USB. Причому програвання музики з зміненого джерела почнеться з того місця, де воно було зупинено в минулий раз.

Функція HandFree

FM-трансмітер BRUM BM-M1 підключається через Bluetooth до смартфону, а це вже цілий новий світ. Це дає можливість слухати музику і не тільки з пам’яті смартфона, але і з Інтернету, але головне – це можливість використовувати динаміки вашого авто в якості гучного зв’язку в системі HandFree, тобто розмовляти по телефону, не беручи трубку в руки. Це можливо завдяки присутності мікрофона, який дозволяє розмовляти по телефону за кермом, використовуючи трансмітер як Bluetooth-гарнітуру. Ви не пропустите жодного телефонного дзвінка, музика буде автоматично припинятися, коли ви будете отримувати виклики.

Швидка зарядка вашого девайса.

Трансмітер оснащений USB-портами для швидкої зарядки інших пристроїв, тому ви можете відтворювати музику з мобільного і одночасно заряджати його. Щоб скористатися всіма цими перевагами, необхідно всього лише вставити пристрій в прикурювач автомобіля і зробити кілька простих налаштувань.

Пристрій має 2 USB-порту, один з яких забезпечує швидку зарядку ваших гаджетів струмом до 2.1А, другий заряджає струмом до 1А і зчитує музичні файли з USB накопичувача.